Přejít na obsah

O webu


emenes

Recommended Posts

Diky za existenci tohoto webu, mám připomínky. Chybí zde menu "O nás" s informacemi o tom, kdo tento web vlastní, provozuje, a jaké je jeho poslání, plus standartní menu "Kontakt". Tedy přímá email adresa aspoň na administrátora. Budu vděčným návštěvníkem, případně i aktivním. Odkaz na vás chci umístit na webu našeho Českého spolku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1
  • Založeno
  • Poslední odpověď

Nej autoři v tématu

Nej dny

Nej autoři v tématu

Ahoj Emenes,

odpovědi na informace, které zmiňujete se na stránkách v možná trochu skryté podobě vyskytují.

Sekci 'O nás' nahrazuje fórum Redakce, kde se v píše, jak projekt vznikl a komu je určen. Radakci lze kontaktovat buď veřejně přímo v tomto fóru nebo prostřednictvím soukromé zprávy po kliknutí na její profil.

Redakci v současné době tvoří autor a provozovatel stránek Martin Sviták, který v současnosti působí zároveň jako předseda krajanského spolku v Bahrajnu. V širším slova smyslu jsme však autory stránek my všichni Čechoslováci v zahraničí, kteří tím, že si online pomáhame a radíme nejen mezi sebou navzájem, ale i nově příchozím do našich zemí i Čechoslovákům doma, tak se stáváme tvůrci jejich obsahu.

Vedle skupiny Redakce a skupiny Uživatelů stránky nabízejí i pokročilejší funkce pro skupinu Správců krajanských spolků v zahraničí, které představíme v blízké době. Již dnes například mohou některé krajanské spolky využívat nástroje na správu databáze členských kontaktů, nástroje na odesílání hromadných emailů členům a podobně.

Jako redaktor budu velmi rád, když pro Vaši krajanskou komunitu budou stránky užitečné, a rád Vám je pomohu přizpůsobit požadavkům Vaší komunity. Myslím si, že i my všichni uživatelé se těšíme na zprávy o Vašem krajanském životě. Budete-li mít jakékoli dotazy k provozu stránek, neváhejte se, prosím, ozvat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...