Jump to content
emenes

O webu

Recommended Posts

Diky za existenci tohoto webu, mám připomínky. Chybí zde menu "O nás" s informacemi o tom, kdo tento web vlastní, provozuje, a jaké je jeho poslání, plus standartní menu "Kontakt". Tedy přímá email adresa aspoň na administrátora. Budu vděčným návštěvníkem, případně i aktivním. Odkaz na vás chci umístit na webu našeho Českého spolku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahoj Emenes,

odpovědi na informace, které zmiňujete se na stránkách v možná trochu skryté podobě vyskytují.

Sekci 'O nás' nahrazuje fórum Redakce, kde se v píše, jak projekt vznikl a komu je určen. Radakci lze kontaktovat buď veřejně přímo v tomto fóru nebo prostřednictvím soukromé zprávy po kliknutí na její profil.

Redakci v současné době tvoří autor a provozovatel stránek Martin Sviták, který v současnosti působí zároveň jako předseda krajanského spolku v Bahrajnu. V širším slova smyslu jsme však autory stránek my všichni Čechoslováci v zahraničí, kteří tím, že si online pomáhame a radíme nejen mezi sebou navzájem, ale i nově příchozím do našich zemí i Čechoslovákům doma, tak se stáváme tvůrci jejich obsahu.

Vedle skupiny Redakce a skupiny Uživatelů stránky nabízejí i pokročilejší funkce pro skupinu Správců krajanských spolků v zahraničí, které představíme v blízké době. Již dnes například mohou některé krajanské spolky využívat nástroje na správu databáze členských kontaktů, nástroje na odesílání hromadných emailů členům a podobně.

Jako redaktor budu velmi rád, když pro Vaši krajanskou komunitu budou stránky užitečné, a rád Vám je pomohu přizpůsobit požadavkům Vaší komunity. Myslím si, že i my všichni uživatelé se těšíme na zprávy o Vašem krajanském životě. Budete-li mít jakékoli dotazy k provozu stránek, neváhejte se, prosím, ozvat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...