Přejít na obsah

Mikuláš v Bahrajnu


Martin

Recommended Posts

Ahoj všem!

Toto je diskusní vlákno pro připravované mikulášské odpoledne v Bahrajnu! Gabriela s Renatou se ujaly organizace a připravily hezký program pro naše nejmenší. V roce 2010 tedy československá Mikuláš v Bahrajnu poprvé! Níže zasílám zatím známé podrobnosti, které budeme postupně doplňovat!

Spolek Čechů, Slováků a přátel v Bahrajnu si Vás dovoluje pozvat na

Předvánoční setkání s mikulášskou párty pro děti

Datum konání: 4. prosinec 2010 od 16:00 do 19:00 hod

Místo konání: Elite Seef Residence, Seef District, Tel.: 17583388

Program: Kouzelník, hry pro deti, skákací hrad, předávání dárků spojená s promluvou Mikuláše k dětem, možnost posezení pro rodiče i hosty s občerstvením

Vstupenky: Cena bude upřesněna na základě počtu přihlášených zájemců - předběžně se odhaduje na 7,- BD na osobu. V ceně vstupenky bude mimo jiné občerstvení s alko i nealko nápoji v neomezeném rozsahu po dobu konání párty. Na vstupenku přispívá z 30% fond krajanského spolku. Vstupenky budou v prodeji od 15. listopadu na recepci v Elite Seef Residence.

Důležité: Vaši účast prosím potvrďte nejpozději do 24. října u Gabriely na: Gabriela.dahi@dhl.com nebo prostřednictvím sms na 36061259. Uveďte prosím jména a věk Vašich dětí. Pokud máte zájem, uveďte "hříchy" Vašich dětí, pokud byste si přáli, aby se o nich Mikuláš při předávání dárků dětem zmínil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • Odpovědi 3
  • Založeno
  • Poslední odpověď

Nej autoři v tématu

 Přátelé,

první československá  mikulášská párty v Bahrajnu je za námi a já bych chtěl moc poděkovat jejím dvěma hlavním organizátorkám! Gabriela s Renatou ji samy vymyslely i úplně samostatně zorganizovaly. Gábi, díky moc za skvělou organizaci, byla úžasná, to vlastně nemusím psát, bylo vidět na dětech i na dospělých, že si ji užílvali. Já jsem si vychutnával detaily, každou mašličku musel někdo vymyslet a zařídit i v programu bylo vše na svém místě. Občerstvení, kouzelník, fotograf, koledy, to vše se odehárvalo zároveň a až teď zpětně člověku dochází, kolik práce jste s tím vším měly.. Díky moc Renatě za kostýmy, byly naprosto profi. Anděl měl opravdovou svatozář, Mikuláš bílé rukavičky a všechny ty čertovské růžky byly ručně sešívané! Před nimi dětičky slibovaly i nemožné. :) Na škole nás učili 'Bůh je v detailech'. Tak tady jste to byly Vy.

Díky moc!

med_gallery_2_15_13484.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

×
×
  • Vytvořit...