Přejít na obsah

Všechny aktivity

Aktivity se aktualizují automaticky

 1. Dříve
 2. Inzerát je uzavřen

  • Poptávka
  • Nové

  Vážení čtenáři, hledám stopy po pobytu a dílech Prof. Karla Schary, narozeného v Hrušově / dnes část Ostravy/, který po konfiskaci po r. 1948 odjel do Indie a po té se usadil se v Austrálii v Moree, kde také 23.8.1968 zemřel. Je pravděpodobné, že za svého života v Austrálii ještě byl aktivní, pracoval a mohl mít zakázky pro divadelní sály i kina , ale byl především portrétista a vášnivý fotograf. Na Novém Zélandě chtěl také zorganizovat výstavu svých děl, výmaleb divadelních sálů, architektonických návrhů a fotografické dokumentace s tím spojené. Zda k tomu došlo, to nevím. Prosím o laskavé sdělení jakýchkoliv informací o Prof. Karlu Scharovi / jeho působení v Austrálii, případně Novém Zélandu. Budu velice vděčná i za kontakty na jeho přátele a vzpomínky, na spolky či galerie, které jeho díla mají ve svých sbírkách. Děkuji za rodinu, Eliška Rakovičová.

  CENA NEUVEDENA

  Český Těšín - CZ

 3. Malíř, výtvarník Prof. Karel Schara, nar.27.1.1896 -1968 Zobrazit inzerát Vážení čtenáři, hledám stopy po pobytu a dílech Prof. Karla Schary, narozeného v Hrušově / dnes část Ostravy/, který po konfiskaci po r. 1948 odjel do Indie a po té se usadil se v Austrálii v Moree, kde také 23.8.1968 zemřel. Je pravděpodobné, že za svého života v Austrálii ještě byl aktivní, pracoval a mohl mít zakázky pro divadelní sály i kina , ale byl především portrétista a vášnivý fotograf. Na Novém Zélandě chtěl také zorganizovat výstavu svých děl, výmaleb divadelních sálů, architektonických návrhů a fotografické dokumentace s tím spojené. Zda k tomu došlo, to nevím. Prosím o laskavé sdělení jakýchkoliv informací o Prof. Karlu Scharovi / jeho působení v Austrálii, případně Novém Zélandu. Budu velice vděčná i za kontakty na jeho přátele a vzpomínky, na spolky či galerie, které jeho díla mají ve svých sbírkách. Děkuji za rodinu, Eliška Rakovičová. Inzerent Eliska Matakana Datum 24.5.2022 Cena Kategorie Nový Zéland  
 4. Inzerát je uzavřen

  • Nabídka
  • Použité

  Pronajmeme byt v oblibene lokalite Uptown Mirdif - Garden Apartments. K dispozici bazen, posilovna, kryte parkovaci misto. Pokoje: obyvaci pokoj, kuchyn, WC pro hosty, loznice, pruchozi satna, koupelna, balkon. Podlazni plocha 110m2 Rocni najemne 48000,- AED. V pripade zajmu kontaktujte prosim soukromou zpravou.

  48 000 Kč

  Dubai, Mirdif - AE

 1. Další
×
×
 • Vytvořit...