Přejít na obsah

Adresář stránek


redakce

2 436 zobrazení

Milí přátelé, 

Rádi bychom Vám představili nový modul Čechoslováků - Adresář stránek.

Obraceli jste se na nás v minulosti s žádostí o uveřejnění odkazů na stránky Vašich aktivit v zahraničí - ať už na blogy, spolky, sdružení nebo Vaše firmy či služby. Dnes představujeme modul, který Vám právě toto umožní, pojďme se spolu podívat na jeho možnosti:

Hlavní stránka odkaziště je zobrazena na obrázku níže. Do horní lišty se promítají náhledy na Vaše nejnovější odkazy, napravo naleznete jednotlivé kategorie odkazů, dole pak kategorie ve větším detailu včetně recenzí ostatních uživatelů:

Links.JPG


Jak si založit inzerát vlastní?

1. Pro uložení Vašeho odkazu klikněte na modré tlačítko Přidat Odkaz
2. Budete vyzváni na zvolení kategorie, do které odkaz patří. Založili jsme kategorie pro jednotlivé státy (nebo kontinenty) a také kategorii věnovanou "Všem zemím". (sem mohou patřit odkazy na společná témata jako jsou např. bilingvní výchova dětí, daňové poradenství pro expaty a podobně)
3. V posledním kroku zadáte podrobnosti odkazu - zde prosím uveďtě název odkazu, jeho internetovou adresu a popis. Ostatní informace jsou doplňující.
 

image.png

4. Nakonec kliněte na modré tlačítko Odeslat.

Od této chvíle je odkaz aktivní a dostupný všem uživatelům, ti na něj mohou nejen kliknout a přenést se tak na Vaše stránky, ale též jej ohodnotit, případně přidat recenzi a poskytnout Vám tak zpětnou vazbu. Coby majitelé odkazu si jej v budoucnosti můžete kdykoli upravovat kilknutím na odkaz Akce z odkazem (naleznete jej pod odkazem). Co zde jednotlivé možnosti znamenají?

 

Akce s odkazem.PNG

1. Nahlásit - zde můžete upozornit na odkazy ostatních redakci v případě že si například všimnete závadného obsahu
2. Upravit - zde si můžete upravovat všechny podrobnosti odkazu
3. Generovat náhled - náhledy na vaše stránky jsou generovány automaticky. V případě, že byste si je přáli čas od času aktualizovat, zvolte tuto volbu, obrázek náhledu bude znovu automaticky vygenerován
4. Nahrát vlastní náhled - V případě že byste si přáli k odkazu nahrát náhled vlastní, můžete tak učinit prostřednictvím této volby.

Jaké odkazy do adresáře patří a jakým se vyhnout?

Zde se pozastavme u základních pravidlech zakládání odkazů. Stránky mají sloužit krajanům v zahraničí v jejich pozici, ve které často vyžadují specifické služby, či informace. Při zakládání odkazů se prosím ujistěte, že odkaz je cílený právě na krajany v zahraničí.

1. Příklady vhodných odkazů:

Zastupitelské úřady, krajanské spolky, překladatelské služby na místě vhodné pro krajany v dané zemi, stránky o bilingvní výchově, nabídka výuky češtiny na dálku, nabídka jakýchkoli služeb krajanů v daném místě pro ostatní tamní krajany a tak podobně..

2. Odkazy kterým se vyhnout:

Produky a služby v ČR, které jsou určeny jako spotřebitelům v ČR tak i v zahraničí (například odkaz na nově vyšlou knihu v ČR)

 

A tím jsme se dostali ke konci našeho úvodu. Budeme-rádi, když Vám bude služba užitečná a budeme se těšit na Vše odkazy či recenze. V případě jakýchkoli dotazů se prosím ozvěte. :)

  • Like 1

0 komentářů


Recommended Comments

Neexistují žádné komentáře

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...