Přejít na obsah
Martin

S kolika Čechoslováky se ve svých zemích potkáváme?

S kolika Čechoslováky se ve svých zemích potkáváme?  

5 hlasů

1. 1. S kolika Čechoslováky se ve svých zemích potkáváme?

• S žádnými
      0
    • 1-5
      1
    • 5-10
      0
    • 10-20
      3
    • 20-50
      1
    • Více než 50
      0

• Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Ahoj všem,

napadlo mne založit si anketu o tom, kolik Čechoslováků při našich pobytech v zahraničích potkáváme a udělat si tak představu, jak velké krajanské komunity ve světě vlastně jsou.

Téma však může být složitější, tak třeba v Bahrajnu čítala naše krajanská komunita asi 50 členů a za rok se nám všem víceméně podařilo se navzájem poznat nebo alespoň setkat, třeba při organizovaných krajanských akcích, takže odpověd by byla 20-50. Ve Spojených arabských emirátech ja krajanů asi 1500, díky rychlejšímu způsobu života, větším vzdálenostem, ale i vetším možnostem vyžití jsem však za rok potkal jen asi 10-20 Čechoslováků. V Makau jsem byl rok zcela sám, jen před odletem jsem narazil na skupinku českých filharmoniků, kteří se cítili celou dobu také 'sami'.

A tak budete-li mít chuť, pojďmě si zahlasovat o tom, zda jsou naše pobyty v zahraničí spíše poustevnické nebo naopak velmi krajansky společenské. Já tedy za Dubja klikám 10-20! :)

Upraveno uživatelem Martin

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se