Jít na obsah


BlogyNepřehlédněte

Facebook stránka naší země

Autor redakce v Blog redakce, 20 únor 2012 - * * * * * · 2 338 Shlédnutí
Facebook, stránky, krajané

S rozšířením facebooku, který se stal součástí života asi většiny z nás, jsme se rozhodli věnovat každé zemi světa vlastní facebookovou stránku, která se může stát dobrým pomocníkem v našem životě v zahraničí. Stačí se stát jejím fanouškem a rázem se tak propojit s ostatními krajany v dané zemi.

Přes facebookovou...

Evropská bankovní unie? Pro Česko snad raději ne

Autor Jan Pražák v Jan Pražák's Blog, 07 červen 2012 - - - - - - · 1 388 Shlédnutí

Začnu citací ze včerejšího článku, zveřejněného na serveru Idnes.cz, pojednávajícího o zamýšlené Evropské bankovní unii:

Za ztráty problémových evropských bank by mohli více zodpovídat i věřitelé. Přeje si to Brusel, který navrhl, aby regulátoři bankovního trhu měli větší pravomoci. Cílem je i to, aby do záchrany...

Mapa Čechoslováků ve světě

Autor redakce v Blog redakce, 04 listopad 2011 - * * * * * · 3 534 Shlédnutí
mapa, země světa, kamarádi

Nebylo by krásné, kdyby si před svojí cestou do neznámé země mohl každý zakoupit mapu Čechoslováků ve světě, nalistovat si kýženou zemi a najít si tak v ní ještě před cestou přátele? Taková mapa nyní existuje a i s Vaší pomocí se může stát skvělým místem, které může pomáhat ostatním i nám samotným.

Sám si...

Těhotenství aneb Každý má svou pravdu

Autor Alena Tabet v O Bahrajnu a okoli, 19 září 2011 - * * * - - · 1 339 Shlédnutí

Tohle téma mě v životě nezajímalo. Až dokud se začalo týkat mě. Pak jsem ale zjistila, že v něm jedou snad úplně všichni ostatní. Udivilo mě, kolik lidí cizí těhotenství bere zcela osobně a dává vám dobře míněné rady, které ale často hraničí s kategorickým imperativem. Těch rad je moc, liší se a dokonce si odporují....0 user(s) are online (in the past 15 minutes)

0 uživatelů, 0 hostů, 0 anonymních uživatelů